Yazar Bilgileri

Mehmet KAPLAN

Mehmet KAPLAN (d. 24 Eylül 1989, Antalya) Yazılım geliştirici. 15 Haziran 2009'ta Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ne bağlı Hikmet Tolunay MYO'nun Bilg. Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun oldu. 1 yıla yakın süre Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalıştı ve bağlı olduğu şirketin yazılım departmanında Yazılım Geliştirici olarak işe başladı. ASP.NET, C#, WPF, Silverlight, SQL konularıyla ilgileniyor ve kendini geliştirmeye çalışıyor. http://www.koDDefterim.com isimli bir web sitesinin kurucusu ve http://mehmetkaplan.wordpresss.com bloğunun sahibidir.

   
   
Puan: 5 / 5

Bu makalemizde WPF (Windows Presentation Foundation) ile birlikte gelen odaklanma (focus) yeniliklerini öğrenmeye ve kullanmaya çalışacağız.

Devamı
Puan: 3 / 5

Bu makalemizde daha önce yayınladığımız ASP.NET 4.0 Yenilikleri makalesine devam ediyor ve başka bir yenilik olan QueryExtender'ı incelemeye çalışıyoruz.

Devamı
Puan: 4 / 5

Daha önce WPF - Efektler başlıklı makaleleyle incelemeye çalıştığımız ShadowEffect, BlurEffect, Swirl, Pixelat efektlerine yeni birkaç resim efekti daha dahil edip incelemeye çalışacağız.

Devamı
Puan: 3 / 5

Bu makalemizde ASP.NET 4.0'la birlikte gelen Web Form yeniliklerini öğrenmeye çalışacağız.

Devamı
Puan: 4 / 5

Bu yazımızda WPF’te kullanabileceğimiz efektlerin bize sağladığı kolaylıkları, neden kullanmamız gerektiğini ve nasıl kullanılabileceğini incelemeye çalışacağız.

Devamı
   
   

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com