Yazar Bilgileri

Veysel Uğur KIZMAZ

Veysel Uğur Kızmaz, Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunudur. Bir çok projede çalışmış, ve takım liderliği yapmıştır. Şu an özel bir yazılım firmasında Sharepoint ve web tabanlı sistemler üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Veysel Uğur Kızmaz, dahil olduğu projelerin çeşitliliği sebebiyle farklı alanlarda uzmanlaşmıştır: .Net, Sharepoint, UML, SQL Server, Php, MySQL...

   
   
Puan: 1 / 5

Sharepoint 2013'ün nereden indirileceğini, nasıl kurulacağını, kurulum sırasındaki hataları inceleyelim.

Devamı
Puan: 1 / 5

Bir Sharepoint listesinin kayıtları Infopath’te gösterildiğinde lookup sütunlar var ise bu değerlerin belirlenen alanları değil (örn adı, başlık vs) ID değerleri görünmektedir. Bunun yerine lookup değerlerin istenen alanini gösterme işleminin nasıl yapılacağını inceleyeceğiz.

Devamı
Puan: 1 / 5

Sharepoint 2010 Access Denied by Business Data Connectivity Hatasının çözümü

Devamı
Puan: 1 / 5

Sharepoint ile oluşturulan uygulamalarda kullanıcıların yetkilerini yapacakları işlere göre sınırlandırmaktayız. Fakat bazı işlemler, kullanıcıların yetkilerini aşmaktadır.

Devamı
Puan: Makaleye puan verilmemiş.

Bu makalemizde Sharepoint 2010 ile browser üzerinden Approval Workflow oluşturma işlemini inceleyeceğiz.

Devamı
Puan: 1 / 5

Sharepoint 2010’da bir kullanıcıyı kodla (C#) var olan bir Sharepoint grubuna ekleme işleminin nasıl yapıldığını inceleyelim.

Devamı
Puan: 1 / 5

Sharepoint 2010’da mail gönderme işlemlerini kodla (Visual Studio tarafında) yapmamız gerektiğinde .Net’in varsayılan mail sistemi olan System.Net.Mail namespaceini kullanabileceğimiz gibi Sharepoint

Devamı
Puan: 5 / 5

LINQ to XML Select Join Sorgularını İnceleyelim

Devamı
   
   

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com